Konsultacje

W celu stworzenia indywidualnej mieszanki ziołowej, która będzie  odpowiednia dla Ciebie i Twoich potrzeb, zawsze zaczynam od  poznania i zrozumienia Twojego życia i historii zdrowia.

Pierwszym krokiem w tym procesie jest początkowe spotkanie. Zajmuje ono około  godzinę , w czasie której przeprowadzę szczegółowy wywiad medyczny  dotyczący leków, które przyjmujesz, historii rodziny, przeszłości medycznej, diety i stylu życia( dotyczący obecnego i przeszłego stanu zdrowia), wraz z uzasadnieniem przyczyny Twojej wizyty. W razie potrzeby wykonuję również badania fizykalne.

Następnie będziemy omawiać ewentualne zmiany diety i  stylu życia, które mogą ułatwić przywrócenie zdrowia, a także przybliżony czas  trwania leczenia, oczekiwane rezultaty oraz całą gamę ziół, które chciałbym polecić.

Kolejna konsultacja odbywa się po 3 miesiącach i trwa ok -45minut. Jest to okazja, aby ocenić postępy w leczeniu. 

 

KOSZTY :

Koszt wizyty 250zł – gabinet w  Warszawie, konsultacja telefoniczna lub Skype’owa

Konsultacje kolejne co   3 miesiące. W czasie między konsultacjami  jesteśmy w kontakcie-krótkie rozmowy telefoniczne i /lub maile są wliczone w koszt pierwszej konsultacji.

Zioła

Miesięczny koszt ziół  to ok -190 200-zł . Zioła są wysyłane co miesiąc- na okres 1 miesiąca , na życzenie pacjenta mogą być wysłane na dłuższy okres czasu. Więcej na temat ziół, których używam możesz znaleźć w zakładce Zioła w Praktyce

Koszty 1 miesiąc konsultacja + zioła ok 440- 450 zł

koszty 2 miesiąc tylko zioła ok 190-200 zł

koszty 3 miesiąc tylko zioła ok 190-200 zł